Wycieczka do Płocka – smak dzieciństwa

18.05.2022 17:55

W dniu 17 maja 2022r. klasa III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i część klasy III Technikum Logistycznego wraz z opiekunami: Edytą Kłak, Iwoną Bogusiewicz – Kuś i Jolantą Dębską pojechali na wycieczce do Płocka.

Główne punkty wyjazdu to: rejs statkiem po Wiśle, ZOO i Stare Miasto. Uczniowie, płynąc statkiem, podziwiali piękne krajobrazy i robili ciekawe zdjęcia. Dużo śmiechu było w ZOO, gdzie większość uczestników wspominała swoje dziecięce lata, jak to wraz z rodzicami zwiedzali ZOO i podziwiali różne gatunki zwierząt. ZOO w Płocku w ostatnim czasie bardzo zmodernizowało się, powstało wiele ciekawych punktów i przybyły nowe zwierzęta. Na starówce uczestnicy wycieczki odbyli spacer i mogli zwiedzić Katedrę. Na koniec był smaczny posiłek. Pogoda dopisała, było słonecznie, ciepło, ale nie gorąco. Pogoda w sam raz na zwiedzanie. Wycieczka została udokumentowana wieloma zdjęciami, które w przyszłości na pewno pozwolą na wspomnienia i wywołają uśmiech na twarzy absolwentów i nauczycieli.

Edyta Kłak, Iwona Bogusiewicz - Kuś, Jolanta Dębska