Sukces naszego programisty-III miejsce Mateusza Tarkowskiego w ogólnopolskim konkursie „Plakat”!

14.06.2022 10:07

W dniu 4 czerwca 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Edukacja Praktyczna T.K.K. Projekt współfinansowany był przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu” Ballady i romanse 2022”.

Celem Konkursu było upamiętnienie 200 rocznicy wydania pierwszego tomu „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, który uznawany jest za początek rozwoju gatunku ballady w literaturze polskiej oraz za manifest polskiego romantyzmu. Uczestnik projektu miał za zadanie zaprojektować plakat promujący 200 rocznicę wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Z naszej szkoły wzięło udział dwóch uczniów z klasy drugiej kształcącej w zawodzie technik programista: Mateusz Tarkowski i Filip Popławki. Praca Mateusza została nagrodzona przez Komisję Konkursową. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Grzegorz Słoma