I i III miejsca naszych uczniów w Konkursie Fotograficznym „Pejzaże Reymonta”

15.06.2022 11:30

W dniu 15 czerwca 2022 r. w ZSP nr 3 w Łowiczu, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Fotograficznym „Pejzaże Reymonta”.

Celami konkursu były; rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród młodzieży, tworzenie prac inspirowanych twórczością Władysława Stanisława Reymonta, uwrażliwienie na piękno przyrody. Z naszej szkoły udział wzięli: Bartłomiej Gozdowski, Filip Popławski, Krzysztof Kucharek, Mateusz Jaros, Zuzanna Gasińska, Mateusz Sierota, Miłosz Szcześniak, Damian Stanisławski, Agata Pastwa. Uczniowie wykonali zdjęcia nawiązujące tematycznie do dzieł wielkiego pisarza. Zuzanna Gasińska - uczennica klasy III kształcącej w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zajęła pierwsze miejsce, Mateusz Jaros- uczeń klasy trzeciej kształcącej w zawodzie technik informatyk zajął trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów fotograficznych.

Grzegorz Słoma