V Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego

10.10.2012 8:41

W dniach 3-4 października 2012r. w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu odbył się V Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami byli: Jakub Zaczkiewicz i Kamil Szkup-nauczyciele wychowania fizycznego.

W zawodach sportowych brało w nim udział 32 chłopców, 14 dziewcząt. Po długich zmaganiach sportowych wyłoniono zwycięzców: miejsca I: Rafał Trakul (III TMR"b") i Martyna Wiankowska (I Log.); miejsca II: Bartosz Białkowski (III TA) i Wioletta Fangrat (III TTW); miejsca III: Karol Boczek (I ZSZ) i Monika Urbanek (III TŻiGD). Nagrody ufundowali: Rada Rodziców - medale; firma Bracia Urbanek - przetwory owocowo-warzywne; sklep Agata RTV AGD - koszulki, pendrivy, myszki, kalkulatory, latarka; zakład fotograficzny Foto Art Jerzy Borecki - ramki i album na zdjęcia; pan Marian Dymek - jogurty, słodycze.

Jakub Zaczkiewicz