Warsztatach z programowania zaawansowanych aplikacji webowych w firmie programistycznej SolveMD dla uczniów kształcących się w zawodzie technik programista

18.11.2022 8:48

Uczniowie naszej szkoły kształcący się na kierunku technik programista z klasy 3 w dniu 17.11.2022 roku wraz z Panią Iloną Kosiorek, uczestniczyli w warsztatach z programowania zaawansowanych aplikacji webowych w firmie programistycznej SolveMD. Warsztaty w formie wykładu na temat: SEO (search engine optimization) prowadził Pan Hubert Dziuda absolwent, który uczył się na kierunku technik informatyk w ZSP nr 2 CKZ w Łowiczu.

Uczniowie mieli możliwość testowania i kodowania webowego. Profesjonalne, merytoryczne przekazanie wiedzy zostało wykorzystane przez uczniów podczas warsztatów z zastosowaniem metody dydaktycznej opartej na praktycznej działalności uczniów podczas zajęć zawodowych czyli nauka przez praktykę.

Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez właściciela i pracowników firmy.

Ilona Kosiorek