Logistycy szkoła się z Akademią Eurocash

20.11.2022 17:44

18 listopada uczniowie klas 1 TLA i 1 TLB z nauczycielami logistyki p. A. Leśniewską, p. M. Pietrusiakiem, p. M. Piechowską-Malińską i p. Piotrem Żakiem uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu- Wirtualnym Festiwalu Zawodowym organizowanym przez specjalistów z Akademii Eurocash.

Jest to cykl wykładów skierowanych do uczniów i nauczycieli z całej Polski i ze względu na tematykę adresowane jest szczególnie do nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz uczniów – przyszłych absolwentów szkół branżowych i techników na kierunkach technik handlowiec, sprzedawca, technik logistyk, magazynier-logistyk. Warsztaty prowadzili pracownicy Grupy Eurocash z działu logistyki oraz trenerzy AUE z 20-letnim doświadczeniem. Dzięki takiemu doborowi prelegentów uczestnicy dostali informacje „z pierwszej ręki” o tym, jak wygląda ścieżka kariery w logistyce – branży, która w dobie e-commerce bardzo szybko się rozwija i w której stale brakuje rąk do pracy. Już co czwarte ogłoszenie o pracę dotyczy zatrudnienia właśnie w branży logistycznej – podało we wrześniu Trenkwalder Polska. Uczestnicy podczas warsztatu mieli też okazję dowiedzieć się, jak działa logistyka w Grupie Eurocash, która jest największym polskim hurtowym dystrybutorem FMCG w Polsce.

Nauczyciele logistyki