Robotomaniacy nagrodzeni podczas XChallenge_2022 w Rzeszowie.

2.12.2022 11:58

Dwóch uczniów naszej szkoły Rafał Woźniak i Miłosz Stachlewski zostało nagrodzonych za zajęcie II-go i III-go miejsca podczas ogólnopolskich zawodów robotycznych XChellenge_2022, które odbyły się 25 i 26 listopada 2022 roku w Rzeszowie.

W dniach od 24 do 26 listopada 2022 roku siedmiu członków naszego Koła wraz z opiekunem Panem Krzysztofem Błaszczykiem uczestniczyło w ogólnopolskich zawodach robotycznych XChallenge 2022 w Rzeszowie.

Startowaliśmy w kategorii ROBO ~motion, w konkurencji Standard Lego Line Follower.

Dwóch uczniów naszej szkoły stanęło na podium zajmując:

• II miejsce – Rafał Woźniak z czasem przejazdu robota 52929 ms.
  • III miejsce – Miłosz Stachlewski z czasem przejazdu 53443 ms.

Więcej informacji i zdjęć z wyjazdu znajduje się na stronie naszego Koła: https://robotomaniacy.pl/ .

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Radzie Rodziców za dofinansowanie naszego wyjazdu.

Dominika Raróg - klasa 3 TPR