Nowa klasopracownia logistyczna do nauki języka angielskiego

28.02.2023 14:14

Staż przepustką do zatrudnienia

Projekt nr RPLD.11.03.01-10-0030/21 pn. "Staż przepustką do zatrudnienia" współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

W ramach projektu unijnego: „Staż przepustką do zatrudnienia” w szkole uruchomiona została nowa klasopracownia językowa.

Jest to sala audiowizualna, która mieści się w budynku C w sali 106. Pracownia posiada 24 stanowiska uczniowskie, każde z dostępem do słuchawek. Całością steruje nowoczesny komputer umiejscowiony w biurku nauczyciela z dotykowym monitorem. Już pierwsze użytkowanie pokazało, że sprzęt działa bez zarzutu, odbył się test dźwięku słuchawek oraz głośników. Wszyscy stwierdzili, iż praca na nowym sprzęcie będzie przyjemnością.

Za uruchomienie oraz montaż pracowni odpowiedzialna była szczecińska firma Nordweco.

Maciej Wróbel