II Forum Edukacyjne pod hasłem: Renesans Kształcenia Zawodowego

24.03.2023 22:02

24.03.2023 w Skierniewicach miało miejsce II Forum Edukacyjne pod hasłem, Renesans Kształcenia Zawodowego.

ZSP nr 2 CKZ była jedną ze szkół z Łowicza zaproszona na to spotkanie. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy patronackiej - kierunku technik technologii żywności wraz z przedstawicielem Agros Nova p. Martą Węglarską, którzy przygotowali wspólne stoisko promujące obydwie instytucje. P. Marta Węglarska oraz Karolina Majer uczennica kl. III TTŻ zaprezentowały współpracę szkoły i zakładu w ramach kształcenia zawodowego. Podczas spotkania dwoje tegorocznych maturzystów Weronika Fiutkowska oraz Mikołaj Pietruszewski zapoznali zgromadzonych ze zrealizowanym projektem Mobilność uczniów i kadry technikum, szansą na podniesienie kompetencji zawodowych i kluczowych.

Olga Kwapisz - Wojda