Chcesz osiągnąć najlepsze wyniki? Te kursy to droga do perfekcji w nauce!

12.09.2023 20:50

Drodzy Rodzice, Szanowna Młodzieży! 

Nasz Powiat Łowicki zawsze stawia na rozwój i edukację. Dlatego z ogromną radością pragniemy przedstawić Wam wyjątkową ofertę, która może stać się kluczem do sukcesu w najważniejszych egzaminach w życiu każdego ucznia – egzaminie maturalnym.

Wspólnie z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, prezentujemy wyjątkową ofertę kursów online, prowadzonych przez najlepszych nauczycieli w Polsce – laureatów konkursu Nauczyciel Roku. Kursy te są w pełni zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki i przygotują do egzaminu maturalnego.

Dlaczego warto?

Profesjonalizm: Kursy prowadzone przez ekspertów w dziedzinie edukacji.

Dostępność: Zajęcia online, które można odbywać z każdego miejsca.

Cena: Dzięki współpracy władz powiatu, mieszkańcy Powiatu Łowickiego mogą liczyć na aż 70% zniżki od ceny podstawowej kursu!

Wsparcie dla najbardziej potrzebujących: Dla uczniów z ośrodków wychowawczych oraz objętych pieczą zastępczą, kursy są całkowicie bezpłatne.

Jak to działa?

Po podpisaniu porozumienia z Fundacją Miasto, na stronie kursów lecturusjunior.pl została uruchomiona specjalna ulga dla mieszkańców naszego powiatu. Wystarczy podać kod pocztowy 99-400, a nabywca uzyska stosowną ulgę (kod rabatowy). 

Co w kursie?

Kursy obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego przedmiotu i startują już 6 listopada! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, gdzie uczniowie mają dostęp do wykładów, ćwiczeń oraz materiałów multimedialnych. Wszystko to, by jak najlepiej przygotować się do egzaminu.

Nie czekaj!

To wyjątkowa okazja, by zainwestować w przyszłość i edukację. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i wspólnego dążenia do celu – osiągnięcia najlepszego wyniku na egzaminach. Razem możemy więcej!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Władze Powiatu Łowickiego