Najlepsze z najlepszych, czyli „Hity Buffo” i spotkanie z Nataszą Urbańską, Mariolą Napieralską, Magdą Dąbkowską, Januszem Józefowiczem, Pawłem Orłowskim, Jerzym Grzechnikiem- Artystami Teatru Studio Buffo.

11.04.2024 20:11

Dnia 10 kwietnia 2024 r. uczniowie z Blichu kolejny raz odwiedzili Teatr Studio Buffo w Warszawie. Tym razem młodzież wraz z organizatorami Grzegorzem Słomą i Mileną Wróbel- Wojdą, Maciejem Wróblem mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu, podczas którego prezentowane są utwory muzyczne z różnych stron świata; Polski, Argentyny, Bałkanów, Rosji, Włoch, Turcji, Francji.

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów, które podczas show są wspaniale zaprezentowane. Pomysłowa choreografia i reżyseria Pana Janusza Józefowicza, barwne stroje, wigor i temperament artystów, sprawiły że młodzież była zachwycona koncertem. O nowe aranżacje muzyczne zadbał Pan Janusz Stokłosa, który dyryguje orkiestrą. Po spektaklu uczniowie wraz z opiekunami spotkali się z dyrektorem Teatru Studio Buffo, który jest jednocześnie prowadzącym show oraz pierwszoplanowymi Artystami: Nataszą Urbańską, Mariolą Napieralską, Magdaleną Dąbkowską, Jerzym Grzechnikiem, Pawłem Orłowskim, którzy wpisali się do Kroniki Szkolnej oraz zrobili z młodzieżą i opiekunami pamiątkowe zdjęcia.

Grzegorz Słoma