Nagrody w Powiatowym Konkursie Informatycznym na najciekawszą prezentację multimedialną pod hasłem: "Bądź bezpieczny i świadomy w sieci" rozdane

17.06.2024 19:21

To już czwarta edycja konkursu informatycznego, patronowanego przez Starostę Łowickiego -Pana Marcina Kosiorka oraz Pana Jerzego Zabosta Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu. Za organizację konkursu byli odpowiedzialni: Paulina Wojda, Damian Malejka, Monika Danych. Adresatami zaś byli uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

• Miejsce I  Patryk Jagoda uczeń Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie
  • Miejsce II Aniela Kuśmierek uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach
  • Miejsce III Maja Godosz uczennica Szkoły Podstawowej w Kęszycach

Wyróżnienie otrzymał

• Szymon Szygulski uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 CKZ im. T. Kościuszki w Łowiczu

Wszystkim uczestnikom Konkursu Informatycznego dziękujemy za udział i życzymy rozwijania pasji informatycznych.

Damian Malejka
Monika Danych