Rekrutacje do projektu „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych”

9.09.2024 16:09

Rekrutacje na rok szkolny 2024/25 odbywają się na następujące rodzaje kursów:

- kurs CCNA (technik informatyk, programista)

- programowanie i budowa stron www (technik informatyk, programista)

- kurs operatora wózków jezdniowych (technik logistyk)

- zajęcia z logistyki przygotowujący do egzaminu (technik logistyk)

- kurs magazynier (technik logistyk)

- specjalista ds. transportu i logistyki (technik logistyk)

- zajęcia wyrównawcze z matematyki

- obsługa i wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych (technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki)

Szczegółowy regulamin rekrutacji znajduje się w zakładce: – projekty unijne - „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” – dokumenty do pobrania

Formularze zgłoszeniowe otrzymacie u nauczycieli prowadzących zajęcia lub można je pobrać i wydrukować samodzielnie z zakładki: – projekty unijne - „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” – dokumenty do pobrania.

Wypełnione formularze należy składać do nauczycieli prowadzących zajęcia lub do skrzynki przy biurze projektów w budynku C do dnia 20.09.2024 r.

Koordynatorzy projektu:
Edyta Kłak,