Integracja klasy 1TT

20.10.2024 9:27

W piątek, 4.10.2024 r., klasa 1TT wraz z Wychowawczynią Wiolettą Tomaszkiewicz i z panią Emilią Adamowicz wyjechała na wycieczkę integracyjną do Nieborowa.

Wspólny czas spędzony w "Stajni u Kowala" wypełniliśmy różnymi zajęciami integracyjnymi, wymagającymi współpracy w grupie, ale był również czas na relaks jak jazdę konną, przejażdżki po Puszczy Bolimowskiej czy zjazdy pontonami oraz tyrolką. Pomimo deszczowej aury dopisywał nam dobry humor, a całodniowe atrakcje zakończyliśmy wspólnym ogniskiem, gdzie nie tylko ogrzaliśmy się w chłodny, jesienny, deszczowy dzień, ale też upiekliśmy kiełbaski mieliśmy okazję porozmawiać o swoich różnorodnych zainteresowaniach i sposobach spędzania wolnego czasu.

Z kolei kilkanaście dni później, w czwartek, 17.10.2024 r, klasa 1TT wraz z Wychowawczynią Wiolettą Tomaszkiewicz wzięła udział w dwugodzinnych zajęciach integracyjnych na terenie naszej szkoły zorganizowanych przez szkolną panią pedagog, Annę Golędzinowską - Lebiodę oraz panią psycholog, Monikę Kotowicz. Podczas zajęć podejmowaliśmy wiele działań wymagających pracy zespołowej oraz rozwijających umiejętności komunikacji i kompromisów. Poza tym mieliśmy okazję poznać nie tylko swoje zainteresowania, ale także porozmawiać zwłaszcza z osobami, z którymi jeszcze nie mieliśmy okazji lepiej się poznać, jak również doskonalić umiejętność dostrzegania pozytywnych cech u naszych kolegów i koleżanek. Podczas tych zajęć panowała radosna atmosfera, a jako dość liczna klasa coraz bardziej dostrzegamy, jak trudną sztuką jest umiejętność współpracy w dużej grupie, ale jednocześnie jak wielkie możliwości daje nam nasza różnorodność i wielość talentów.

Klasa 1TT