Duży sukces Zespołu Szkół na Blichu w rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w 2012 r.

11.01.2013 8:49

W rankingu szkół olimpijskich prowadzonych przez „Perspektywy Rzeczpospolita” 2012 r. szkoła na Blichu została sklasyfikowana na 179 miejscu w Polsce. Klasyfikacją objęto 200 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy na olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim.

Jest to duży sukces szkoły, uczniów i nauczycieli którzy przygotowywali ich do olimpiad. Z przedstawionego rankingu wynika, że jesteśmy jedyną szkołą powiatu łowickiego ujętą w tym zestawieniu w 2012 r. W rankingu szkół – Techników 2013 ZSP nr 2 RCKUiP za wyniki maturalne i egzaminy zawodowe szkoła na Blichu znalazła się tuż poza listą 250 techników sklasyfikowanych w rankingu ogólnopolskim, natomiast w skali województwa łódzkiego w roku 2013 zajęliśmy 16 miejsce na ponad 130 techników istniejących w województwie łódzkim. Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły Blichowskiej.

Dyrektor szkoły Mirosław Kret