BLICHOWSKA STUDNIÓWKA 2013

14.01.2013 9:17

Tegoroczna studniówka młodzieży z Blichu odbyła się 12 stycznia 2013 roku w Restauracji „Szkiełka” w Łowiczu, która mieści się przy ul. Św. Floriana. Łącznie w balu ‘Studniówka 2013’ brało udział blisko 180 osób. Swoją obecnością zaszczycili: dyrektor szkoły -  Pan Mirosław Kret, wicedyrektor Pan Janusz Wróbel, grono pedagogiczne na czele z wychowawcami klas maturalnych, przedstawiciele władz miejskich i samorządowych, wielu rodziców abiturientów.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Burmistrz Miasta Łowicza - Pan Krzysztof Jan Kaliński, Przewodniczący Rady Miasta - Pan Henryk Zasępa, Starosta Łowicki - Pan Krzysztof Figat, Wicestarosta Łowicki - Pan Dariusz Kosmatka, oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu - Pani Irena Kolos.

W czasie trwania balu maturzyści szczególne podziękowania złożyli swoim wychowawcom.

Byli to:

• Pani Paulina Dróżdż oraz Pan Piotr Sumiński- wychowawcy klasy 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa ‘a’
  • Pani Donata Skierska- wychowawczyni klasy 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa ‘b’
  • Pani Agnieszka Leśniewska- Pisarek- wychowawczyni klasy 4 Technikum Logistycznego
  • Pani Magdalena Drobnik- Pudłowska- wychowawczyni klasy 4 Technikum Informatycznego
  • Pani Edyta Kłak- wychowawczyni klasy 4 Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego oraz Technikum Technologii Żywności
  • Pan Jerzy Zabost- wychowawca klasy 4 Technikum Agrobiznesu i Turystyki Wiejskiej.

Podczas uroczystości głos zabrali: dyrektorzy szkoły,  przedstawiciele władz a także przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Marianna Krysztofiak oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Siekiera i Małgorzata Okraska , którzy życzyli młodzieży szampańskiej zabawy do białego rana.  Zaproszonym gościom, dyrektorom, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom wręczono w podziękowaniu kwiaty.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom blichowskich maturzystów za przygotowanie
tegorocznego Balu Studniówkowego 2013. Wszyscy dołożyli starań, aby ten wyjątkowy bal wypadł jak najlepiej.  Tak też było. Młodzież i zaproszeni goście bawili się świetnie. Część oficjalną prowadzili: Michalina Kosiorek z kl. 4 Technikum Turystyki Wiejskiej oraz Witold Zakościelny z kl. 4 Technikum Żywienie i Gospodarstwa Domowego.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Pałatyńskiemu z firmy MOVIE , która dokumentowała naszą wspólną zabawę za udostępnienie zdjęć grupowych i balu.

Michalina Kosiorek