Młodzież z Blichu obejrzała NEXT-EX

21.02.2013 10:53

W dniu 8 stycznia 2013 r. uczniowie klas: I T Mechanizacji Rolnictwa i Techikum Logistycznego, I  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych razem z wychowawcami: mgr Elżbietą Tataj oraz mgr Urszulą Surmą udali się do Teatru Poszechnego do Łodzi na humorystyczny spektakl pt.  Next-ex.

Wyjazd ten miał na celu przybliżenie uczniom sztuki, pokazanie jak w miły i pożyteczny sposób można spędzić czas oraz integrację uczniów. Next-ex to niezwykle humorystyczny spektakl o ojcu poszukującym idealnego partnera dla swojej kochanej córki. Każdy nowy kandydat przechodzi serię trudnych, sprawdzających pytań. Na koniec spektaklu pokazane zostało to, jak zgubne potrafią być nadmierne ambicje rodziców oraz to, że ostatecznie i tak najważniejsza jest miłość.  Młodzieży bardzo podobał się spektakl. Następnie razem z przewodnikiem uczniowie udali się na lekcję teatralną, podczas której pracownik teatru odsłonił kulisy powstawania sztuk i kurtyn. Młodzież miała szansę zobaczyć garderobę, charakteryzatornię, rekwizytornię i inne miejsca nie zawsze dostępne dla widza.

Klaudia Michalska