APEL SZKOLNY

16.03.2013 20:25

W dniu 15 marca 2013 roku w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu odbył się apel szkolny. W czasie jego trwania dyrektor szkoły – p. Mirosław Kret wręczył dyplomy i listy gratulacyjne tym uczniom, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Podziękował także nauczycielom, którzy ich do nich przygotowywali. Omówił również bieżące sprawy, które będą miały miejsce w najbliższym czasie: zebrania z rodzicami, Dzień Otwarty w szkole (20 marca 2013r. i 05 kwietnia 2013r.), rekolekcje wielkopostne (18-20.03.2013r.), XIII Targi Edukacyjne dla szkół gimnazjalnych. W czasie apelu poruszona była również kwestia dbania o czystość w szkole, obowiązku zmiany obuwia i noszenia tarcz. Pan wicedyrektor - Janusz Wróbel przypomniał młodzieży z klas czwartych o terminach złożenia  bibliografii potrzebnych do egzaminu maturalnego z języka  polskiego.  Pani wicedyrektor - Maria Laska wręczyła dziesięciu uczniom z klasy IV Technikum Informatycznego Europejskie Certyfikaty Umiejętności Komputerowych.

Piotr Sumiński