Logistycy z Blichu poznali działalność Firmy RABEN

21.05.2013 8:41

logo

Dnia 20 maja 2013r. klasa III Techniku Logistycznego pojechała do Firmy „RABEN” w Strykowie zapoznać się z jej działalnością.

W wycieczce uczestniczyło  27 uczniów wraz z opiekunami: panią Magdaleną Piechowską- Malińską, panią Agnieszką Pisarek oraz wychowawcą klasy panem Waldemarem Osicą. Podczas wycieczki uczniowie mogli zobaczyć magazyny, regały wysokiego składowania, oznakowanie regałów, różne rodzaje wózków widłowych oraz wiele innych urządzeń magazynowych. Młodzież zapoznała się z rozładunkiem środków transportu, pracami  magazynowymi oraz działem, w którym pracownicy przepakowywali towary np. w inne zestawy. Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o założycielach i funkcjonowaniu Firmy RABEN. Warto również dodać, iż 8 uczniów naszej szkoły odbędzie tam 4 tygodniowe praktyki, a są to:

1. Sebastian Wilk
  2. Jarosław Benda