Ostatni  apel w roku szkolnym 2012/2013

5.06.2013 14:36

W dniu 4 czerwca 2013 roku w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu odbył się apel szkolny. W czasie jego trwania dyrektor szkoły – p. Mirosław Kret wręczył dyplomy i listy gratulacyjne tym uczniom, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach i  olimpiadach przedmiotowych.

Podziękował także nauczycielom, którzy ich do nich przygotowywali. Omówił również bieżące sprawy, które miały miejsce w minionym  czasie, tj.:  wyjazd młodzieży wraz z nauczycielami do Turcji i Francji w ramach realizowanego przez szkołę Wielostronnego Projektu Partnerskiego Comenius oraz wyjazd ZPiT „Blichowiacy” na Białoruś. Uczestnicy wspomnianych wyjazdów przedstawili społeczności szkolnej prezentacje multimedialne wraz z fotografiami, filmikami i krótkimi opisami swojej wizyty w wyżej wymienionych krajach. W czasie apelu pan dyrektor powiedział również o obowiązkach uczniów, którzy udają się na praktyki zawodowe, pani wicedyrektor Maria Laska natomiast przedstawiła młodzieży zmiany organizacyjne dotyczące zajęć.

Piotr Sumiński