Claas Avero dziarsko pokonał pierwsze pokosy.

22.07.2013 12:48

logo

W dniu 19 lipca 2013r. serwisanci z firmy Sobol - Agro czyli dostawcy kombajnu po szkoleniu teoretycznym z budowy i zasad bezpiecznego użytkowania maszyny wyjechali w pole by dokonać pełnego rozruchu wszystkich podzespołów. Procedura ta wymagana jest do otrzymania gwarancji i praktycznego instruktażu dla użytkowników kombajnu. Trzeba przyznać, że konstrukcja maszyny robi wrażenie zarówno w wymiarze zastosowanych technologii jak i łatwości posługiwania się wydawałoby się skomplikowanym kombajnem. Komfort pracy operatora jest wręcz imponujący. Obserwujący pracę na polu uczniowie i pracownicy szkoły nie kryli zadowolenia, że będą mogli uczyć się posługując się tym co najlepsze i zaawansowane technologicznie a jednocześnie trwałe i proste w obsłudze.

Krzysztof Łukasik