Wyjazd Studyjnych delegacji nauczycieli ZSP nr 2 RCKUiP do Niemiec

31.07.2013 20:06

logo

W dniach od 18.08.2013 r. do 23.08.2013 delegacja nauczycieli naszej szkoły w składzie: Iwona Bogusiewicz - Kuś, Olga Kwapisz - Wojda, Edyta Kłak, Agnieszka Golan, Jolanta Sikorska, Anna Kosmowska, Paulina Dróżdż, Magdalena Dąbrowska wraz z tłumaczką: Mileną Wojdą - Wróbel weźmie udział w wyjeździe studyjnym do niemieckiego partnera projektu w ośrodku szkoleniowym DEULA Nienburg.

Wizyta nauczycieli przedmiotów zawodowych gastronomicznych ma na celu zapoznanie z niemieckim systemem nauczania z tego zakresu, wizytowanie przedsiębiorstw i szkół z branży gastronomicznej w regionie, prezentację własnych programów oraz omówienie szczegółów polsko – niemieckiej współpracy w zakresie realizacji projektu i przyszłych wizyt Partnera projektu w Polsce.

Krzysztof Łukasik