Gotowe, aby pomagać.

8.10.2013 8:35

Bezinteresowna pomoc innym świadczy o wysokiej wrażliwości, dojrzałości i zaangażowaniu. Taką postawą wykazały się uczennice naszej szkoły przyłączając się do akcji zbiórki żywności na rzecz niedożywionych dzieci „Podziel się posiłkiem”.

Uczennice klasy III TŻiGD: Kinga Bakalarska, Sylwia Białkowska, Aneta Kapusta, Dominika Lewarska, Sylwia Okraska i Katarzyna Rześna w piątek, 4 października pracowały jako wolontariuszki podczas zbiórki żywności w Polomarkecie przy pl. Koński Targ w Łowiczu. Dziewczyny rozdawały wchodzącym ulotki informujące o zbiórce i zachęcały do przyłączenia się do akcji. Ich sympatyczne uśmiechy były dodatkową nagrodą dla tych, którzy zakupami wspierali niedożywione dzieci.

Wolontariuszkom gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do wszelkiej aktywności na rzecz potrzebujących pomocy.

Anna Golędzinowska - Lebioda