Lato, lato zostań dłużej…

21.10.2013 7:56

W XIII Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, który propagował Samorząd Uczniowski działający przy ZSP nr 2 RCKUiP, brali udział następujący uczniowie: Mateusz Bors IV LOG, Aleksandra Dalecka IV LOG, Katarzyna Pietrzak IV LOG, Karolina Plichta IV TAW, Wioletta Fangrat IV TAW.

Konkurs był adresowany do  młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych, a jego celem była  promocja twórczości fotograficznej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych szczególnie  w województwie łódzkim, rozwijanie umiejętności analitycznego obserwowania otaczającego nas świata, uwrażliwienie na piękno przyrody.  Każdy uczestnik mógł przedstawić  maksymalnie 3 pojedyncze zdjęcia lub cykl 3 fotografii . Organizatorem konkursu był Bałucki Ośrodek Kultury „Na Żubardzkiej”, a patronat nad przebiegiem sprawowało Kuratorium Oświaty w Łodzi. Dnia 19 października 2013r. nastąpiło w Łodzi rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników.  Z naszej szkoły na wystawę pokonkursową zakwalifikowało się zdjęcie Mateusza Borsa z IV LOG. Opiekunem konkursu był Grzegorz Słoma.

Grzegorz Słoma