Tatry, ach te Tatry!

25.10.2013 10:17

W dniach od 18 do 22 października 2013 r. uczniowie z klasy 4 Technikum Agrobiznesu i Turystyki Wiejskiej wraz z wychowawczynią p. Lindą Jakubowską uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego.

W czasie kilkudniowego pobytu na Podhalu młodzież z Blichu miała okazję m.in. wjechać na Gubałówkę, wejść pieszo nad Morskie Oko, zwiedzić słynne Krupówki w Zakopanem. Podczas tej wyprawy uczniowie zapoznali się z regionem, który odwiedzili, poznali tamtejszą kulturę, środowisko i przyrodę, zdobyli nowe doświadczenie i wiedzę, a poza tym mogli poprawić swoją kondycję fizyczną i upowszechniać aktywną formę wypoczynku.

Wycieczka przyniosła pozytywne owoce. Opiekun wycieczki - p. Linda Jakubowska powiedziała; „W czasie tego wyjazdu mogłam lepiej poznać swoich wychowanków, obserwować ich zachowanie i styl bycia. Uczniowie nieco inaczej zachowują się podczas takiej formy spędzana razem czasu niż na zajęciach w szkole. Są rozluźnieni, nie muszą udawać, nie stresują się. Taka atmosfera umożliwiła mi lepszy kontakt z moimi wychowankami”.

Wioletta Fangrat, Piotr Sumiński