Wyróżnienie dla Jakuba Szkopa z klasy I TIN w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

29.10.2013 14:36

Dnia 28 października 2013r. w Powiatowej Bibliotece  Publicznej w Łowiczu odbyło się wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Fotograficznym Perły Ziemi Łowickiej - turystyka i folklor. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Łowickiego, a jego organizatorami byli: Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej,  Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu i Muzeum w Łowiczu. Adresaci zaś to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli mieszkańcy Łowicza.

Celem konkursu było ukazanie piękna Łowicza i okolic, promocja powiatu łowickiego, pogłębienie wiedzy o dziedzictwie kulturowym, rozbudzanie wrażliwości estetycznej jak i zainteresowań fotograficznych. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.  Z naszej szkoły  udział w konkursie brały  następujące osoby: Jakub Szkop z klasy I TIN, Szymon Kosiński z klasy I LOG, Wioletta Fangrat z klasy IV TAW. Spośród  53 prac, zdjęcie Jakuba Szkopa zostało nagrodzone przez Komisję Konkursową wyróżnieniem.  Opiekunem ucznia w konkursie był Grzegorz Słoma.

Grzegorz Słoma