VI Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego

5.11.2013 12:33

W dniach 21 i 22 października 2013r. nauczyciele wychowania fizycznego Jakub Zaczkiewicz i Katarzyna Chorążka zorganizowali VI Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego.

Główny cel turnieju to  wyłonienie najlepszych uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych. W tegorocznej edycji rozgrywek brało udział wielu uczniów. Reprezentowali wysoki poziom gry. Trudno  było jednoznacznie wskazać faworytów. Ostatecznie po zaciętych pojedynkach tytuł mistrza i mistrzyni ZSP Nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki obronili zwycięzcy sprzed roku: Martyna Wiankowska z klasy II TLOG i Bartosz Białkowski z klasy IV TAW, drugie miejsca zajęli Katarzyna Rześna z klasy III TŻiGD i Daniel Bury z kl. IV TAW, a trzecie Natalia Czerbniak z kl. I TLOG i Rafał Traku z kl. IV TMR „b”

Jakub Zaczkiewicz