Młodzież z Blichu rozwija zdolności artystyczne

10.12.2013 13:38

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w naszej szkole dnia 10 grudnia 2013r. zostały wysłane prace  plastyczne i fotograficzne na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” . Jest on przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”. Hasłem X Edycji Konkursu jest : „Barwy lata”.

W  roku szkolnym 2013/2014 Konkurs przeprowadzany jest w czterech kategoriach wiekowych:

„Maluch” – uczniowie I , II, i III klas szkół podstawowych,

„Młodzik” – uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych;

„Gimnazjalista” – uczniowie gimnazjów;

„Licealista” – uczniowie liceów i szkół zawodowych;

Udział w Konkursie polega na wykonaniu indywidualnej  pracy plastycznej lub fotograficznej. Z naszej szkoły udział wzięli następujący uczniowie: Paulina Łuczywek, Wioletta Fangrat, Adrian Pietrzak, Mateusz Bors, Sylwester Grajek. Wyniki zostaną ogłoszone  do 30 kwietna 2014r. Życzymy powodzenia!

Grzegorz Słoma, Magdalena Gasińska