Informujemy, że rozdania świadectw potwierdzających ukończenie szkoły policealnej dla dorosłych w zawodzie technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (sem. III) i technik Rolnik (sem. IV) odbędą się w następujących terminach...

3.01.2014 14:26

Rozdanie świadectw potwierdzających ukończenie szkoły policealnej dla dorosłych w zawodzie technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (sem. III ) odbędzie się w sali wykładowej nr I bud. B w dniu 10 stycznia 2014r. o godz. 13.00 – po zakończonym egzaminie pisemnym.

Rozdanie świadectw potwierdzających ukończenie szkoły policealnej dla dorosłych w zawodzie technik Rolnik (sem. IV ) odbędzie się w sali wykładowej nr I bud. B w dniu 14 stycznia 2014r. o godz. 14.00 – po zakończonym egzaminie pisemnym.