Czas dobrze zainwestowany.

15.04.2014 18:38

logo

Ostatnie miesiące sprzyjają rozwojowi wiedzy i umiejętności uczniów z naszej szkoły podnosząc jednocześnie atrakcyjność absolwentów na rynku pracy dzięki realizacji projektu.

Wiele godzin spędzonych na zajęciach przynosi już dziś efekty zarówno teoretyczne w postaci lepszego przygotowania do matury i egzaminów zawodowych jak i praktyczne umiejętności obsługi urządzeń i maszyn rolniczych do zbioru roślin na biomasę. Wszyscy uczestnicy kursu kierowania wózkami widłowymi otrzymali certyfikaty potwierdzające nowe możliwości pracy zawodowej. Na uwagę zasługuje również kurs kwalifikacyjny technik spedytor jak również kurs systemy energii odnawialnej. Oba te kursy są w trakcie realizacji.

A tak przedstawia się ilość uczniów którzy podnieśli swoje kwalifikacje:

Liczba uczniów którzy zwiększyli wiedzę i umiejętności planowania ścieżki edukacyjnej i zawodowej -12

Liczba uczniów którzy otrzymali certyfikat kierowcy wózka widłowego – 12

Liczba uczniów którzy ukończyli kurs magazyniera z obsługą programów komputerowych – 12

Liczba uczniów którzy nabyli wiedzę z zakresu obsługi maszyn i urządzeń rolniczych do zbioru roślin na biomasę – 12

Liczba uczniów którzy podnieśli swój zasób słownictwa z języka angielskiego - 12

Liczba uczniów którzy podnieśli swój zasób wiedzy z matematyki – 12 osób

Liczba uczniów którzy zwiększyli wiedzę i umiejętności zawodowe w zawodzie technik informatyk – 13

W trakcie realizacji I edycji są jeszcze następujące kursy i zajęcia:

- kurs kwalifikacyjny technik spedytor

- kurs systemy energii odnawialnej

- kurs ECDL