Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

13.06.2014 12:17

Dnia 13 czerwca 2014 r. w ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu miało miejsce zakończenie roku szkolnego dla uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie: mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych.

Na uroczystość przybyli absolwenci wspomnianej klasy wraz z wychowawcą – p. Jadwigą Studzińską, p. Maria Laska – dyrektor szkoły, p. Jerzy Zarost – wicedyrektor, p. Dariusz Surma – kierownik praktycznej nauki zawodu, p. Jarosław Dubiel, p. Jerzy Gałaj, p. Mariusz Szewczyk, p. Piotr Sumiński. Podczas uroczystości p. Maria Laska pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły na Blichu po czym wraz z p. Studzińską wręczyły dwóm uczniom nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Byli to: Damian Słoma (śr. ocen 4,6 za trzy lata nauki z ZSZ) oraz Jakub Anyszka (śr. ocen 4,4 za trzy lata nauki w ZSZ). W dalszej części pani Dyrektor zachęciła absolwentów do kontynuowania nauki w szkole dla dorosłych przy ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu. Swoje słowo skierował do byłych uczniów również p. Dariusz Surma. Poinstruował o egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe, terminach, procedurach, itd. Następnie głos zabrała ponownie pani Maria Laska, która życzyła uczniom sukcesów w dalszym życiu. Na koniec przedstawiciele klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej podziękowali Dyrekcji za trzyletnią możliwość nauki w szkole na Blichu.

Piotr Sumiński