Wybory do Samorządu Uczniowskiego w ZSP Nr 2 RCKUiP

7.10.2014 20:09

Dnia 7 października 2014 roku w ZSP Nr 2 RCKUiP  im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu  w godzinach 7.30-10.55  odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie  z Regulaminem i Procedurami wybrano kandydatów z klas I, II, III uczących się w szkole  na Blichu.

Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego:

1.            Gołębiewska Małgorzata 2 TŻUiG

2.            Guzek Joanna 1 TTŻ

3.            Kosiorek Piotr 1 TIN

4.            Kowalska Agata 1TMA

5.            Koza Adrian 3 TMR

6.            Krawczyk Monika 2 TŻUiG

7.            Latoszewska Anna 3 TŻUiG

8.            Lelonkiewicz Daniel 2 TIN

9.            Michalska Klaudia 3TML

10.          Pacek Emilia 2TAŻ

11.          Pięta Aleksandra 1LOG

12.          Różycki Radosław 1TMR

13.          Skoneczna Magdalena 2TŻUiG

14.          Szwarocki Bartłomiej 2TAŻ

15.          Wroński Wojciech 1TMR

16.          Zając Tomasz 2LOG

Wybrani uczniowie przygotowali plakaty wyborcze wraz ze swoimi postulatami. Przez tydzień społeczność szkolna mogła zapoznać się z propozycjami kandydatów.  Uczniowie wszystkich klas oraz pracownicy szkoły, za okazaniem dowodu tożsamości, mieli prawo oddać głos na wybranego kandydata. W skład Komisji weszli następujący uczniowie: Kinga Bakalarska, Michalina Sitkiewicz, Andżelika Kotlarska, Arkadiusz Haczykowski, Kamil Szczepaniak, Przemysław Woźniak oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego- Magdalena Gasińska, Grzegorz Słoma. W wyborach wzięło udział 71% społeczności szkolnej. Lista osób, które uzyskały największą liczbę głosów i będą stanowiły prezydium Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015 zostanie oficjalnie ogłoszona w dniu 14 października 2014 r.

Magdalena Gasińska, Grzegorz Słoma