Kacper Wilk został  stypendystą Prezesa Rady Ministrów

9.12.2014 9:26

5 grudnia 2014 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów  stypendystom Prezesa Rady Ministrów z województwa  łódzkiego . Po  raz drugi wśród najlepszych znalazł się  Kacper Wilk.

Kacper jest uczniem klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa  i  poza tym, że uzyskał najwyższą średnią w szkole -5,50, jest również Laureatem VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie oraz Laureatem XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacji rolnictwa. Uroczystość odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Dyplomy i gratulacje najlepszym uczniom  składali :  Wojewoda Łódzki Pani  Jolanta Chełmińska oraz Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński . Stypendystom z łowickich  szkół ponadgimnazjalnych   gratulacje złożyli również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Łowiczu: wicestarosta Andrzej Bogucki  i Pani Anna Sobczyk - pracownik Wydziału Edukacji.

Wicedyrektor Elżbieta Tataj