Maj miesiącem praktyk i staży

15.05.2015 19:33

logo

Od początku maja uczniowie ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu uczestniczą w stażach i praktykach zawodowych organizowanych w ramach projektu.

Praktyki i staże organizowane są w przedsiębiorstwach, które zajmują się logistyką, mechanizacją rolnictwa oraz odnawialnymi źródłami energii.
Praktyki i staże zawodowe pozwalają uczniom zapoznać się z pracą w przedsiębiorstwie, pozwalają nabyć praktyczne umiejętności zgodne z ich kierunkami nauczania. Dzięki odbyciu praktyk czy staży uczniowie zdobywają lepszy start w przyszłą, zawodową pracę. Uczniowie są bardzo zadowoleni z możliwości odbycia praktyk i staży w okolicznych przedsiębiorstwach. Także pracodawcy są bardzo zadowoleni z naszych uczniów i chętnie przyjmują ich na staże czy praktyki.

Katarzyna Koper