Konferencja kończąca projekt

30.06.2015 18:19

logo

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu – dyrekcja, uczniowie, przedstawiciela partnera ponadnarodowego z Ośrodka DEULA Nienburg w Niemczech oraz liczni oficjele spotkali się dzisiaj w restauracji Polonia, by podsumować dwuletni projekt edukacyjny finansowany ze środków europejskich.

Podczas spotkania była szansa, by podzielić się zdobytymi podczas wyjazdu doświadczeniami. Uczniowie i absolwenci szkoły przygotowali filmy oraz prezentacje multimedialne, które ukazywały zarówno praktyki uczniowskie w Ośrodku DEULA Nienburg jak również zajęcia wdrażające zmodyfikowany program nauczania z zakresu rolnictwa i gastronomii.

Koordynator projektu Pan Mirosław Kret zaprezentował publikację, która przedstawia osiągnięte w ramach projektu rezultaty i wskaźniki.

Katarzyna Koper