Warsztaty kulinarne w Łodzi

28.10.2015 17:45

W dniach 23-25 października 2015 r. uczennica klasy 4 TŻiUG Maria Szymańska w ramach kampanii „Gwarancja Jakości QAFP” wzięła udział w zawodowych warsztatach kulinarnych dla kucharzy, które odbyły się w studiu kulinarnym Book & Cook w Łodzi . Celem warsztatów było nabycie umiejętności w stosowaniu kulinarnym mięsa wieprzowego i wędliny wyprodukowanej w systemie QAFP. Warsztaty prowadzone były przez najlepszych szefów kuchni - Artura Grajbera ( Sheraton Warsaw) i Michała Tkaczka (Bristol w Warszawie). Udział w tak prestiżowych warsztatach jest wielkim wyróżnieniem dla uczennicy naszej szkoły, ponieważ mogło w nich wziąć udział tylko 10 uczniów z centralnej Polski. Efekty pracy kursantów możemy podziwiać na zdjęciach.

Anna Kosmowska, zdjęcia Maria Szymańska