Wyróżnienia w Konkursie recytatorskim

16.03.2011 0:00

W dniu 15 marca 2011 r. uczennice: Natalia Stań, Michalina Kosiorek i Klaudia Żmudzińska brały udział w eliminacjach powiatowych 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs organizowany był przez Bibliotekę Publiczną w Łowiczu. Jury w składzie: Marcin Wartalski, Marta Łącka, Joanna Gałka-Walczykiewicz oceniało uczestników w czterech kategoriach: konkurs recytatorski, poezji śpiewanej, teatr jednego aktora i "wywiedzione ze słowa".

W konkursie poezji śpiewanej jury nie przyznało I ani II miejsca. Spośród 9 uczestników jedyne wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły - Natalia Stań z klasy I TŻiGD. Druga uczennica - Michalina Kosiorek z klasy II TA/TTW została wyróżniona w konkursie recytatorskim.

Oprócz bardzo ciekawych nagród książkowych udział w konkursie wzbogacił uczniów w nową wiedzę i doświadczenia.
Natalia i Michalina zmobilizowane pozytywną opinią na temat swoich umiejętności zadeklarowały uczestnictwo w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w następnym roku. Życzymy, aby kolejny występ przyniósł oczekiwane I miejsce.

Edyta Sawicka