Bożena Bródka

25.03.2016 10:15

Przyszłam do szkoły blichowskiej razem ze znajomymi z gimnazjum. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące (matematyczno-informatyczne) w 2005r. zdałam maturę i dojrzałam do decyzji, aby pójść na studia.

Wybrałam kierunek Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie z tytułem magistra pracuję na stanowisku księgowej
w jednym z łowickich banków. Wybór szkoły średniej okazał się strzałem w dziesiątkę.  Grono pedagogiczne na Blichu to ludzie niezwykle życzliwi i kompetentni. Szczególnie wdzięczna jestem za pomoc w trudnym okresie przygotowań do matury.
Nie ukrywam, że za wyborem szkoły przemawiał fakt istnienia Zespołu Pieśni i Tańca "Blichowiacy". Wyjazdy za granicę, warsztaty taneczne w wielu regionach Polski to coś, czego nigdy nie zapomnę. Patrząc z  perspektywy czasu nie żałuję swojego wyboru i z chęcią  cofnęłabym się do lat 2003-2005 :) Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, polecam Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu.