Mateusz Zimny

25.03.2016 10:35

Nazywam się Mateusz Zimny, Jestem częściowym absolwentem ZSP nr 2 RCKUiP  na Blichu z roku 2014, a ostatecznie rozerwałem więzi ze szkołą w roku 2015 kończąc drugi kierunek technikum. W 2010 zacząłem edukacje w klasie Mechanizacji Rolnictwa.

Sama nauka była bardzo ciekawa, a nauczyciele tak inspirujący, że skończyłem jeszcze: trzy kategorie prawa jazdy (kat. B,T, oraz uprawnienia na kombajn), Kurs operatora wózków widłowych, Kurs języka niemieckiego oraz szkolenie z zakresu upraw ekologicznych. Byłem także na praktykach zagranicznych w GmbH Deula w Nienburgu w Niemczech. Od drugiej klasy byłem słuchaczem zaocznego kursu na kwalifikacje T.06( Kucharz małej gastronomi) oraz po ukończeniu, kontynuowałem naukę w tym samym kierunku na poziomie kwalifikacji T.15(Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych). Jednocześnie przez czas nauki brałem czynny udział w życiu szkolnym poprzez udział w akademiach, konkursach, promocjach w Gimnazjach, a także przez cały okres technikum byłem w Zespole Pieśni i Tańca „Blichowiacy” biorąc czynny udział w występach w całej Polsce oraz kilku wyjazdach zagranicznych. Obecnie jestem studentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Polecam wszystkim ZSP RCKUiP im. T. Kościuszki, gdyż ta szkoła daje ogromne możliwości oraz kształtuje charaktery.

Postaw na Samorozwój! Postaw na Blich !