Paweł Mikołajczyk

25.03.2016 10:41

Jestem absolwentem Technikum Mechanizacji Rolnictwa (1999-2004). Studia inżynierskie ukończyłem SGGW na Wydziale Rolnictwa i Biologii (kierunek Agronomia i Agrobiznes), magisterskie na Wydziale Nauk o Zwierzętach (kierunek Zootechnika).

Był to kolejny etap w poszerzaniu wiedzy zdobytej w szkole na Blichu. Aktualnie pracuję w gospodarstwie wykorzystując w praktyce  zdobyte w technikum wiedzę i umiejętności. Lubisz majsterkować, ciekawią Cię  innowacje technologiczne  w produkcji roślinnej i zwierzęcej, chcesz nabyć uprawnienia, które mogą ułatwić Ci start w pracy - Szkoła na Blichu właśnie szuka takich ludzi jak TY – nie czekaj, sprawdź się .Ta Szkoła daje naprawdę wiele możliwości. Tylko od Ciebie zależy, czy jesteś gotowy na tę przygodę !!!!