Kamil Zabost

25.03.2016 10:51

Kamil Zabost -absolwent ZSP nr 2 RCKUIP w Łowiczu w latach 2006-2010 kierunek agrobiznes.

Wspominając swoją naukę w szkole na Blichu, przychodzą mi  na myśl miłe czasy.  Atmosfera społeczności szkolnej była przyjazna i miła.  Placówka posiada dobre zaplecze umożliwiające rozwój naukowy a także sportowy. Dobrze wspominam nauczycieli, którzy według mnie dbają o uczniów oraz ich postępy naukowe. Wkładają wiele wysiłku i trudu, by przygotować uczniów do matury. Obecnie jestem zawodnikiem Taekwondo Łowickiej Akademii Sportu, pięciokrotnym technicznym Mistrzem Polski Taekwondo, medalistą międzynarodowych zawodów Taekwondo: Belgia, Finlandia, Szwecja, Czechy, Irlandia. Dwukrotnie uczestniczyłem w  kursie  Światowej Federacji Taekwondo (WTF) oraz KYUNG HEE University dla najlepszych zawodników taekwondo w Korei. Jestem reprezentantem kadry narodowej Taekwondo na Mistrzostwa Europy, Akademickie Mistrzostwa Świata i Letnią Uniwersjadę.  Oprócz tego jestem instruktorem pływania, instruktorem samoobrony, instruktorem kajakarstwa, ratownikiem wodnym, magistrem pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej. Bez chwili wahania, chętnie bym wrócił do czasów, kiedy chodziłem do szkoły na Blichu.