Szkolny Konkurs Profilaktyczny „Nie palę! I dobrze mi z tym!” rozstrzygnięty!

9.04.2016 20:43

W piątek, 8 kwietnia przedstawiciele klas biorących udział w Szkolnym Konkursie Profilaktycznym „Nie palę! I dobrze mi z tym!”  prezentowali przed komisją konkursową efekty swoich działań.

Były wśród nich filmy, prezentacje multimedialne, badania ankietowe uczniów, gazetki, plakaty itp. Komisji konkursowej bardzo podobały się prezentacje, szczególnie te, gdzie uczniowie wykazali się kreatywnością, zaangażowaniem, umiejętnością przedstawiania swoich osiągnięć, znajomością nowych technologii. Spośród 9 klas biorących udział w konkursie nagrody zdobyli:

• Pierwszą nagrodę – jednodniową wycieczkę dla całej klasy – ex aequo: klasa 2 TLog oraz klasa 3  TAŻ
  • Drugą nagrodę – 200 zł – klasa III TLog;
  • Trzecią nagrodę – 100 zł – klasa 2 Tin

Dyplomami za udział w konkursie uhonorowane zostały klasy: I TAŻ, I TIN, I TLog, II TŻIUG, III TMO.

Anna Golędzinowska Lebioda