Staż przepustką do zatrudnienia

Nowa klasopracownia logistyczna do nauki języka angielskiego

28.02.2023 14:17
Autor: Maciej Wróbel
główne zdjęcie

W ramach projektu unijnego: „Staż przepustką do zatrudnienia” w szkole uruchomiona została nowa klasopracownia językowa.

więcej ...

Zajęcia z kursu: Programowanie robotów

14.02.2023 11:20
Autor: Krzysztof Błaszczyk
Edyta Kłak
główne zdjęcie

W kursie uczestniczyło 13 uczniów: 3 uczniów z klasy III i 10 Uczniów z klasy II technikum kształcącym w zawodzie technik programista. Z podanej grupy uczestników, ośmioro z nich odbyło staże w wybranych przedsiębiorstwach, na stanowiskach informatycznych.

więcej ...

Dodatkowe kwalifikacje na kursie: Operator wózków jezdniowych oraz bezpiecznej wymiany butli gazowych w ramach projektu unijnego: „Staż przepustką do zatrudnienia”

14.02.2023 11:15
Autor: Mariusz Pietrusiak
Edyta Kłak
główne zdjęcie

Od 15 września w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 CKZ w Łowiczu, w ramach projektu unijnego "Staż przepustką do zatrudnienia" był prowadzony kurs na wózki jezdniowe niespecjalizowane, dawniej nazywane II WJO. Każdy z uczniów biorących udział w projekcie musiał odbyć 67 godzin szkolenia, w tym 50 godzin z wiedzy teoretycznej, 15 godzin z praktycznej jazdy na wózku oraz 2 godziny praktycznej wiedzy z wymiany butli gazowej w urządzeniach napędzanych gazem propan butan. W kursie uczestniczyło 12 uczniów (z klas III i IV technikum kształcącym w zawodzie technik logistyk), z czego ośmioro wzięło czynny udział w stażach w firmach logistycznych.

więcej ...