Projekt Unijny POKL 9.2

27.07.2011 0:00

logo

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu przystępuje do realizacji Projektu Unijnego POKL działanie 9.2, o wartości 740 tys. Projekt nosi tytuł:

"Doskonalenie kompetencji kluczowych i zawodowych uczniów ZSP nr 2 RCKUiP im. T. Kościuszki w Łowiczu"
Projekt jest współfinansowany przez Unię Eutopejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Jego realizacja rozpoczyna się 1 sierpnia 2011 roku i trwa dwa lata. Skierowany jest do 450 uczniów i będzie obejmował przygotowanie młodzieży do egzaminu maturalnego z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, egzaminu zawodowego w siedmiu zawodach.

Oprócz wyżej wymienionych działań projekt obejmuje kursy nadające kwalifikacje:

• ECDL
  • kurs kelnersko-barmański
  • kurs operatorów wózków widłowych
  • prawo jazdy kategorii: B,T
  • kurs spawacza elektrycznego
  • kurs prowadzenia działalności agroturystycznej
  • doradztwo zawodowe

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Projekcie Unijnym POKL 9.2. Informacji udziela dyrektor szkoły mgr Mirosław Kret tel. 604 449 538

Pliki do pobrania: