"Rekrutacja - Mobilność I"

14.09.2018 17:50

logo

Rusza rekrutacja do Mobilności I adresowana do uczniów i absolwentów kierunków technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Przewidziane limity dla poszczególnych kierunków wynoszą po 15 uczestników. Rekrutacja potrwa od 14.09.2018 do 19.09.2018, formularze zgłoszeniowe należy składać w sekretariacie szkoły. Regulamin rekrutacji, formularze zgłoszeniowe oraz instrukcję ich wypełnienia znajdują się w załącznikach poniżej. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi. Pytania należny kierować do Komisji Rekrutacyjnej. Wyniki naboru z listą zakwalifikowanych oraz listami rezerwowymi dla poszczególnych kierunków zostaną opublikowane 20.09.2018.

Edyta Kłak

Pliki do pobrania: