Rekrutacja na praktyki zawodowe w Grecji w ramach projektu „Mobilność uczniów i kadry technikum szansą na podniesienie kompetencji zawodowych i kluczowych – EDYCJA 2024”

9.09.2024 15:47

Tym razem do udziału w projekcie zapraszamy uczniów klas III i IV, z kierunków: technik informatyk/programista, technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych/technologii żywności. Mobilność odbędzie się w terminie 13.10.2024 r. – 26.10.2024 r. w Grecji, w przedsiębiorcach zaproponowanych przez doświadczoną i renomowaną instytucję – Olympus Education Services.
Rozpoczynamy rekrutację na kolejne międzynarodowe praktyki zawodowe w ramach przyznanej naszej placówce akredytacji Erasmus+.  Gorąco zachęcamy do udziału w tym niezwykle wartościowym i ciekawym projekcie. Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się w załączniku.
Deklaracje proszę składań w sekretariacie w budynku A.
                                                                                   Powodzenia.

Damian Malejka